Ne mogu da verujem u šta si se UPETLJALA: Matora prišla da se posavetuje s Karićem, on ostao u ŠOKU nakon svih saznanja

3331

Jovana Tomić Matora došla je sa Draganom Stojančević do Bele kuće, te je tako sela pored Stefana Karića, kako bi od njega dobila neki savet.

– Je l’ možemo sutra da popričamo da mi daš savet?! Ovo je bolesno što riba radi, šta je ona došla da me namesti, da glumi Anitu?! – rekla je Matora.

– Te priče su ono…Ne mogu da verujem u šta si se upetljala – rekao je Karić.

– Šta je došla, da me namesti, da idem u zatvor?! Ja nemam ništa, telefon ne postoji, ništa, bili mi inspektori i sve, ali šta da je bilo?! Da pravi probleme mojoj drugarici, da Cileta pravi nasilnikom, da priča da sam ja htela da abortira?! – rekla je Matora.

– I ovu si već napravila žrtvom, jer se njoj više veruje nego tebi, jer si ti već imala ispade prethodne sezone – rekao je Stefan.

– Ja devojku ne ogovaram, mene ona da je sada iskompleksirala, da iznesem da popadaju svi? – rekla je Matora.

– Ti si videla neke stvari, šta ti je bilo u tom trenutku…Ne znam, za ovo sam ti rekao: “Polako, polako”, ne vredi, opet ćeš ispasti grbava – rekao je Stefan.

– Ja ne mogu da verujem da je došla da me namesti zbog rijalitija. Ovo nije sujeta i ljubomora prema Dragani, nego taktički da od sebe napravi žrtvu. Šta ja imam s njenim abortusom?! Ona nije htela dete, ja sam je verila i ostala uz nju do poslednjeg trenutka – rekla je Matora.

U video-prilogu pogledajte detaljnije.